Listopad 2013

One Year online!!! :)

13. listopadu 2013 v 11:35 | Sandy |  Other

Ahoj všichni, tak se zase po dlouhé době ozívám. Ještě se návrat nekoná, ale doufám, že už brzo ano, počítač máme v opravně a každým dnem by měl být spravený :) Ale píšu vám sem z jiného důvodu. Před 10 dny, to byl rok od založení tohoto blogu :) Nemůžu uvěřit, že už je to tak dlouho. Doufám, že ho ještě minimálně další krásný rok povedu, všem vám strašně děkuju jak mým affs tak lidem, kteří sem chodí jen tak (jestli teda někdo takový je). Hrozně si toho vážím, že jste to tady se mnou tak dlouho vydrželi. A teď bych chtěla zvlášť poděkovat jednotlivým holčínám :) HIATUS POKRAČUJE

Weru: Začnu s tebou, protože bez tebe bych tady prostě nebyla.
Všechno si mě naučila, vždycky jsi mi se vším pomohla a já jsem ti za to strašně vděčná. :) Hlavně Ti děkuju za to, že jsem mohla být součástí finchel-daily, protože to byl pro mě prostě takový citový blog, mrzí mě že musel skončit :(,
ale ty jsi byla tak hodná, že po smrti Coryho jsi mě přibrala na lea-michele, taky naprosto úžasný blog, děkuju Ti moc za všechno co jsi pro mě udělala, a bylo toho teda hodně :) Jsi prostě zlato :) Máš obrovský podíl na tom, že tenhle blog existuje.:))

quinn. ♔: Ty jsi prostě beruška moje :) Hrozně si s těbou rozumím, jsi nejúžasnější holka, co jsem tady potkala, miluju ty rvoje dlouhatánské komentáře, kterou jsou vždycky naprosto upřímné. Vždycky mi vyčarovali úsměv na tváří... Já Ti děkuju že jsi mě vzala do affs a potom do sister, protože lepší affko jsem si nemohla přát. Nikdy mi nikdo nenapsal takové komentáře jako ty, hrozně si toho vážím, jsi skvělá holčina, zbožňuju tě :)

Lexi: Jsi hrozně milá holka, líbí se mi, že si s tebou můžu popovídat i o něčem jiném něž neustále o blogu :) Jsem ráda že jsem tě potkala, tvoje grafika, havně layouty jsou nádherné. Tady jsi nám zatím udělala jen jeden, ale na finchel-daily jich bylo dost a byli luxusní všechny a ten poslední jak jsi říkala že je hrozný, byl podle mě jeden z nejhezčích, co tam kdy byli a nejsem jediná kdo to říká tak se semnou nehádej. :P :D A pořád se nepodceňuj, kdyby se mi tvoje laye nelíbily nenechávala bych si je od tebe dělat, ne? :)
Děkuju Ti že jsi nás vzala do wardrobe i za tento blog a už se těším na další tvůj krásný layout :)

Taky vám sem dám odkazy na mé nejoblibenější blogy, které s největší pravděpodobností všichni znáte, alestejne tady jsou:
http://ninadobrev-4fans.blog.cz/ Když mi Katty ~ nechala jednou nebo dvakrát komentář tady na blogu, měla jsem z toho druhé Vánoce :D Né, vážně ona má nejlepší blog celkově o tvd a říkejte si kdo chce co chce :)

http://in-mysticfalls.blog.cz/ Další skvělý blog o the vampire diaries a dokonce i the originals, miluju ten blog.

http://glee-daily.blog.cz/ Tak já jsem tak trochu závislá na glee a tenhle blog je opravdu na úrovni! :)